Послуги автосервісу Заміна мастила

Заміна мастила

Вартість
від 300 грн
Час виконання
30 хвилин
Гарантія
12 місяців / 10 000 км
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ

Заміна масла у двигуні автомобіля


Масло в двигуні призначене для змащування внутрішніх рухомих частин двигуна, тим самим знижуючи тертя, а фільтр виступає бар'єром на шляху невеликих металевих частинок і продуктів згоряння, що утворилися в результаті роботи.

Чому варто приїхати до нас?
 

  •  Експрес. Замінимо за 30 хвилин.
  •  Наявність. Мастильні матеріали та фільтри завжди на складі.
  •  Якість та гарантія захисту від підробок. Ми використовуємо якісні автомобілі тільки від офіційних дистриб'юторів виробників.
  •  Професійно. Працюють лише кваліфіковані спеціалісти.
  •  Надійно. Точне дотримання технічного регламенту
  •  Універсально. Будь-які марки авто
  •  Гарантія на 1 рік.
  •  Обладнання, що дозволяє повністю позбавитися старої оліїЧому потрібно міняти масло у двигуні автомобіля?

Заміна масла в двигуні Будь-який елемент автомобіля має свій термін служби і підлягає або повній заміні, або частковому ремонту. Двигун внутрішнього згоряння складається із сотень елементів, більшість з яких перебувають у постійному русі відносно один одного, у процесі вони піддаються тертю та зношуються.

Під час тертя металеві деталі нагріваються, а з підвищенням температури будь-який метал розширюється, внаслідок чого зазори між деталями скорочуються та заповнюються металевими частинками. Масло, що обволікає кожну деталь двигуна, допомагає скоротити тертя та покращує працездатність двигуна, а також виконує функцію охолодження та захисту деталей від корозії.


Навіщо міняти масло у двигуні?

Забруднене і насичене домішками масло стає дуже в'язким, воно змінює свій колір і втрачає свої корисні властивості. Деталі в двигуні перестають охолоджуватись і змащуватися належним чином. Затягування заміни або повна його зневага може призвести до поломки всього двигуна, ремонт якого обійдеться автомобілю в пристойну суму.

Який інтервал зміни олії?

Від своєчасності заміни олії безпосередньо залежить стан авто та його експлуатаційні характеристики. Кожен виробник автомобілів має власний сервісний регламент. Як правило, цю інформацію можна уточнити у сервісній книзі або в посібнику з експлуатації. Незважаючи на індивідуальні рекомендації від заводу-виробника, як профілактика проблем, фахівці AUTODROME рекомендують проводити заміну олії кожні 10 тис. км пробігу або через 1 рік, залежно, що раніше настане.

Які фільтри змінюють?

Масляний фільтр потрібен для очищення олії від домішок, частинок металу, пилу та інших сторонніх частинок. Фільтр зношується та втрачає свою пропускну здатність, тому його обов'язково необхідно міняти.

 Температурні умови експлуатації автомобіля – це впливає на підбір класу низькотемпературної в'язкості (0W, 5W, 10W, 15W, 20W та 25W) – чим менше значення, тим нижча допустима температура використання. Олії з літерою W вважаються зимовими. Як правило, масло в автомобілях не змінюють по сезону як гуму, для середньої смуги Росії зазвичай підходить 5W-X, а ось в регіонах, де температура може опускатися нижче -30 ° С, потрібно інший клас в'язкості - 0W-X. Літні олії також поділяють на кілька класів: 20, 30, 40, 50 і 60. Слід пам'ятати, що літні олії, на противагу зимовим, вибирають згідно з принципом - чим більша вказана кількість, тим в'язкість при високих температурах буде більшою, а значить, краще захищає двигун у спекотну погоду.

 Пробіг – для вибору класу високотемпературної в'язкості. Зазвичай для нових автомобілів застосовуються малов'яжучі масла, а після 100-200 тис. км. пробігу варто заливати більш в'язкі, через те, що з часом збільшуються зазори між стінкою циліндра і поршнем.

Як бачите, правильно підібрати та поміняти масло можна лише перечитавши купу інформації. Або вибрати більш надійний та простий спосіб – довірити цю процедуру фахівцям.

Якщо ви не впевнені в якості моторного мастила чи не має бажання самостійно здійснювати заміну – звертайтесь в наш автосервіс. Ми швидко та якісно виконаємо дану операцію.

Зателефонувавши – ви вбережете себе від очікування в черзі.ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   

Що ми пропонуємо