Послуги автосервісу Заміна мастила

Заміна мастила

Вартість
від 300 грн
Час виконання
30 хвилин
Гарантія
12 місяців / 10 000 км
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ

Хочете щоб ваш автомобіль їздив довго, тихо та легко, бажаєте насолоджуватися його роботою довгі роки та менше тратитись на ремонт? Тоді потурбуйтесь про те, щоб заміна масла в двигуні проводилась регулярно та якісно.

Будь-яка поїздка на машині повинна починатись з перевірки рівня масла. На сам перед необхідно поставити авто на рівну поверхню – це вбереже вас від помилки в діагностиці. Якщо автомобіль недавно використовувався, потрібно почекати 5-10 хвилин щоб двигун охолов.

Замір проводиться за допомогою контрольно-вимірювального щупа. Витягнувши його з двигуна позначка масла повинна бути між значеннями min та max.

Зверніть увагу, що заміна масла в двигуні автомобіля – це важливий етап технічного обслуговування. В більшості випадків, збільшення періодичності зміни масла свідчить про певні несправності двигуна. Тому на цьому елементі не варто економити.

Якщо ви не впевнені в якості моторного мастила чи не має бажання самостійно здійснювати заміну – звертайтесь в наш автосервіс. Ми швидко та якісно виконаємо дану операцію.

Зателефонувавши – ви вбережете себе від очікування в черзі.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   

Що ми пропонуємо