Послуги автосервісу Комп'ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика

Вартість
225 грн
Час виконання
30 хвилин
Гарантія
12 місяців
Всі запчастини
В НАЯВНОСТІ
# Назва   Ціна
1
Комп
225 грн за годину

Зайнялася лампочка на панелі приладів? Чи не заводиться машина? Глючить світло у салоні? Чи не включається кондиціонер? Тріє двигун? Зникла тяга? Щось не їде? Чи потрібно стерти помилку? Чи не працює ABS? Об'їздило все місто, не можуть знайти причину? Потрібно скинути ТО?

       Ми використовуємо ряд професійних діагностичних приладів, які дозволять компетентно розібратися, чому вийшов з ладу ваш автомобіль. Наші спеціалісти регулярно проходять навчання у навчальному центрі Бош, мають доступ до міжнародної технічної підтримки Bosch Car Service.

      Ремонт будь-якого автомобіля починається з комп'ютерної діагностики. Діагностика автомобіля - це сфера роботи автодіагносту та автоелектрика. Що робить поганий діагност: стирає помилку, але не шукає причини. Отже, і не усуває поломку. Що ми робимо: дивимося електросхеми, тестуємо машину в робочих режимах, перевіряємо ключові параметри. Тільки потім робимо висновки про заміну необхідної запчастини або призначаємо ремонтні роботи.

     Наявність діагностичного приладу або сканера не робить з автослюсаря фахівця з діагностики. Діагностика авто за допомогою ноутбука не усуне поломки в автомобілі. Робота з діагностичним обладнанням потребує серйозних знань пристрою автомобіля, принципів роботи двигуна, АКПП, блоків керування, електросхем. Як правило, пошук несправності займає в рази більше часу, ніж усунення поломки.

       Безперечно, є певний набір стандартних робіт, які визначає комп'ютерна діагностика автомобіля. Діагностика інжектора, наприклад, покаже, що автомобілю необхідне промивання і чищення форсунок і дросельної заслінки, діагностика кондиціонера - вкаже, що потрібна дозаправка кондиціонера фреоном, діагностика лямбда-зонда - дасть зрозуміти, що каталізатор потрібно зрозуміти. У сучасному автомобілі кількість датчиків вже сягає 100 штук. І кожен із цих датчиків контролює роботу різних вузлів та агрегатів.

     Окрім іншого, будь-які стандартні роботи з технічного обслуговування автомобілів проводяться за допомогою діагностичного приладу. Будь то регулярне ТО, заміна олії в двигуні, заміна олії в АКПП, заміна гальмівних колодок, дозаправка фреону, заміна ременя ГРМ. Всі ці ремонтні роботи на тій чи іншій стадії вимагають підключення діагностичного приладу до автомобіля.

ЗАЛИШИЛИСЬ ПИТАННЯ?

Заповніть форму та надішліть нам запит на дзвінок. Ми пердзвонимо Вам та проконсультуємо.

   

Що ми пропонуємо